Epox G300 epoxidová pryskyřice čirá, 10 kg (včetně tužidla)

Skladem
Kód: LT617
7 199 Kč 5 950 Kč bez DPH
Kategorie: TRANSPARENTNÍ EPOXIDOVÉ PRYSKYŘICE
Hmotnost: 10 kg
česká výroba
doprava zdarma
podpora lokálních prodejců

Epox G300 epoxidová pryskyřice čirá, 10 kg (včetně tužidla)

Epox G300 je rychlejší, naprosto průhledná a opticky čirá, UV stabilní (nežloutnoucí) licí pryskyřice na bázi epoxidu. Zpracovatelnost několik hodin, vytvrzení za cca 48 hodin při pokojové teplotě. Jedná se o urychlenou verzi licí hmoty Epox G1000. Hmota Epox G300 je určena pro aplikace menšího množství hmoty najednou (cca do 1 kg). Pro odlévání větších množství jsou určeny hmoty jako Epox G500 nebo G1000.
Pro dosažení rychlejšího vytvrzení je možné hmotu temperovat na teplotu 40 – 60 oC po dobu několika hodin. Tím urychlíme vytvrzení a docílíme lepší tvrdosti a odolnosti.
Hmota je prakticky bez zápachu, lze dobře probarvovat a pigmentovat. Licí hmota je určena pro výrobu vodojasných a transparentních odlitků, reklamních a dekorativních předmětů, vhodné k zalévání dřeva. Při zalévání porézních materiálů je doporučeno u těchto materiálů nejprve uzavřít povrch pomocí penetrace (Epox G penetrace), pro zabránění vnikání bublinek během vytvrzování.

Epox G300 je stejně jako naše ostatní epoxidové pryskyřice po vytvrzení zdravotně nezávadný.
Za předpokladu, že je smíchán podle předepsaného mísícího poměru a je vytvrzovaný při pokojové teplotě dle údajů v technickém listu. S vytvrzenými pryskyřicemi lze po vytvrzení libovolně manipulovat, dotýkat se jich, chodit po nich apod. Lze je také použít ke krátkodobému styku se suchým jídlem (Lze na ně položit např. ovoce, nebo jiné potraviny).

Epoxidové pryskyřice se nedoporučuje použít na výrobu předmětů, jako jsou misky nebo skleničky, do kterých se dávají horké tekutiny. Není ani doporučeno takové předměty dávat do mikrovlnky nebo horkovzdušné trouby.

Materiál je dodáván včetně tužidla.

 Technický list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu