Epox G20 epoxidová pryskyřice čirá, 1 kg (včetně tužidla)

Skladem
Kód: LT228
455 Kč 376 Kč bez DPH
Kategorie: TRANSPARENTNÍ EPOXIDOVÉ PRYSKYŘICE
Hmotnost: 1 kg
doprava zdarma

Epox G20 epoxidová pryskyřice čirá, 1 kg (včetně tužidla)

Epox G20 je průhledná licí pryskyřice na bázi epoxidu. Velmi dobrý poměr ceny/výkon. Není plně trasparentní a je použitelná při vrstvách cca 10 – 20 mm. Při větších je vidět mírné zakalení. Velmi tekutá se samonivelačními vlastnostmi. Velmi pěkný povrch i bez opracování. Lze dobře probarvovat a pigmentovat. Vytvrzení za cca 24 hodin, dobře opracovatelná a leštitelná.  Vhodná i k lepení a spojování. Materiál je dodáván včetně tužidla.

Epox G20 je stejně jako naše ostatní epoxidové pryskyřice po vytvrzení zdravotně nezávadný.
Za předpokladu, že je smíchán podle předepsaného mísícího poměru a je vytvrzovaný při pokojové teplotě dle údajů v technickém listu. S vytvrzenými pryskyřicemi lze po vytvrzení libovolně manipulovat, dotýkat se jich, chodit po nich apod. Lze je také použít ke krátkodobému styku se suchým jídlem (Lze na ně položit např. ovoce, nebo jiné potraviny).

Epoxidové pryskyřice se nedoporučuje použít na výrobu předmětů, jako jsou misky nebo skleničky, do kterých se dávají horké tekutiny. Není ani doporučeno takové předměty dávat do mikrovlnky nebo horkovzdušné trouby.

 Technický list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu