Epox G1000 epoxidová pryskyřice čirá, UV stabilní, 10 kg

Skladem
Kód: LT619
7 319 Kč 6 049 Kč bez DPH
Kategorie: TRANSPARENTNÍ EPOXIDOVÉ PRYSKYŘICE
Hmotnost: 10 kg
doprava zdarma

Epox G1000 epoxidová pryskyřice čirá, UV stabilní, 10 kg

Epox G1000 je POMALU VYTVRZUJÍCÍ (rychlá se prodává pod označením G300) naprosto transparentní, průhledná a opticky čirá, UV stabilní (nežloutnoucí) licí pryskyřice na bázi epoxidu. Hmota je určena pro aplikace velmi velkého množství hmoty najednou. Lze ji odlévat v množství až 50 litrů a tloušťce až 10 cm. (Při odlévání menšího množství jsou určeny hmoty jako Epox G300 nebo G500). Hmota má mimořádně nízký exoterm a smrštění. To je vykoupeno velmi dlouhou dobou vytvrzování (až cca týden) v závislosti na odlévaném množství a tloušťce vrstvy při aplikaci. Pro dosažení rychlejšího vytvrzení je možné hmotu temperovat na teplotu 40 – 60 oC po dobu několika hodin. Tím urychlíme vytvrzení a docílíme lepší tvrdosti a odolnosti.
Hmota je prakticky bez zápachu, lze dobře probarvovat a pigmentovat. Licí hmota je určena pro výrobu vodojasných a transparentních odlitků, reklamních a dekorativních předmětů, vhodné k zalévání dřeva. Při zalévání porézních materiálů je doporučeno u těchto materiálů nejprve uzavřít povrch pomocí penetrace (Epox G penetrace), pro zabránění vnikání bublinek během vytvrzování.

Epox G1000 je stejně jako naše ostatní epoxidové pryskyřice po vytvrzení zdravotně nezávadný.
Za předpokladu, že je smíchán podle předepsaného mísícího poměru a je vytvrzovaný při pokojové teplotě dle údajů v technickém listu. S vytvrzenými pryskyřicemi lze po vytvrzení libovolně manipulovat, dotýkat se jich, chodit po nich apod. Lze je také použít ke krátkodobému styku se suchým jídlem (Lze na ně položit např. ovoce, nebo jiné potraviny).

Epoxidové pryskyřice se nedoporučuje použít na výrobu předmětů, jako jsou misky nebo skleničky,
do kterých se dávají horké tekutiny. Není ani doporučeno takové předměty dávat do mikrovlnky nebo horkovzdušné trouby.

Materiál je dodáván včetně tužidla.

 

 

 Technický list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu